O nas

Firma Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Klaudiusz Spiegel, jest firmą rodzinną i oferuje kompleksową obsługę pogrzebów. W naszych biurach zapewniamy szeroki wybór trumien, urn, krzyży, ramek drewnianych. Oferujemy wiązanki i wieńce z naszej kwiaciarni, które dostarczymy na wskazane miejsce. Dysponujemy specjalistycznym transportem. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klienta, wysokim standardem naszych usług, profesjonalną kadrą. Nasza firma obsługuje również specjalistyczne przewozy dla Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej.

Specjalizujemy się w obsłudze pogrzebów na terenie Poznania i okolic ( Tulce, Kleszczewo, Kórnik, Bnin, Swarzędz, Krerowo, Robakowo, Głuszyna, Nowe Miasto i inne ), realizujemy także wiele zleceń z całego kraju. Swoją ofertę kierujmy zarówno do osób fizycznych, jak i instytucji państwowych, samorządowych, domów opieki społecznej oraz związków i stowarzyszeń kombatanckich. Pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań, wspólpracujemy z kancelariami prawniczymi, które są do Państwa dyspozycji.  Dla wygody naszych klientów działamy 24 godziny na dobę. Nasze biura mieszczą się Tulcach - ul. Różana 27,  Bninie k. Kórnika - ul. Rynek 4, Kórniku - ul. Średzka 9 (naprzeciw bramy główej cmentarza w budynku naszej kwiaciarni) oraz w Poznaniu na Osiedlu Czecha 128 ( Rataje - obok kościoła ).

DLA WYGODY NASZYCH KLIENTÓW WSZYSTKIE FORMALNOŚCI  ZWIĄZANE Z POGRZEBEM MOŻEMY ZAŁATWIĆ W DOMU OSOBY ORGANIZUJĄCEJ POCHÓWEK LUB ZORGANIZUJEMY BEZPŁATNY TRANSPORT DO JEDNEGO Z NASZYCH BIUR. 

Zapraszamy.